Jonas Jarutis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Kontaktai

Kab. III-510
Tel.(8 5)  239 6673

Jonas Jarutis

2016-11-16Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2017-06-26Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2016-12-14Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-03-15 – 2017-06-25Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-06-26Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“, narys
Laikinoji Žemaičių grupė, narys
Laikinoji Panevėžio krašto bičiulių grupė, pirmininkas
Laikinoji Etninės kultūros grupė, narys
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė, narys
2016-11-24Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, pirmininkas