Juozas Bernatonis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1992—1996 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-438
Tel.(8 5)  239 6649

Juozas Bernatonis

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-12-14Užsienio reikalų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-22Konstitucijos komisija, Komisijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-12-13Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-12-14Užsienio reikalų komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo komisijose

2016-11-22Konstitucijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
2016-11-24Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas