Julius Sabatauskas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-445
Tel.(8 5)  239 6697

Julius Sabatauskas

2017-11-24Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22 – 2017-11-23Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto pirmininkas
2017-11-24Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-11-02 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narys
Laikinoji Žemaičių grupė, narys
Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, pirmininkas
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2016-12-09Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys