Dainius Kreivys
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Verkių (Nr. 12) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-460
Tel.(8 5)  239 6605
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-460
Tel.(8 5)  239 6605
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais

Dainius Kreivys

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys
2016-11-22Energetikos komisija, Komisijos narys
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Kontaktai

Kab. I-460
Tel.(8 5)  239 6605
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais