Rima Baškienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinkta:
Kuršėnų-Dainų (Nr. 45) apygardoje

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2004—2008 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-312
Tel.(8 5)  239 6654
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-312
Tel.(8 5)  239 6654
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Rima Baškienė

2016-11-15Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
2016-11-16Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narė
2017-07-03Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, Pakomitečio narė
2017-06-22Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Kontaktai

Kab. I-312
Tel.(8 5)  239 6654
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės