Edmundas Pupinis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Utenos (Nr. 51) apygardoje

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Kontaktai

Kab. III-207
Tel.(8 5)  239 6701
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. III-207
Tel.(8 5)  239 6701
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Edmundas Pupinis

2016-11-16Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys
2016-12-09Peticijų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2016-11-27Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2016-11-28 – 2016-12-08Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-12-09Peticijų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Juodkalnija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys

Kontaktai

Kab. III-207
Tel.(8 5)  239 6701
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės