Mindaugas Bastys
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Zanavykų (Nr. 64) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-107
Tel.(8 5)  239 6722

Mindaugas Bastys

2017-11-21Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys
2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2017-11-07Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

 

2016-12-13 – 2017-03-10Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-12-19 – 2017-03-14Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-11-20Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2017-11-21Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

    Pakomitečiuose

2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-11-07Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys