Kęstutis Masiulis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Kontaktai

Kab. III-401
Tel.(8 5)  239 6636
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. III-401
Tel.(8 5)  239 6636
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais

Kęstutis Masiulis

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2017-04-06Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2016-11-28Migracijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-04-05Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2017-04-06Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-27Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2016-11-27Migracijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Migracijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
Laikinoji Žemaičių grupė, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, pirmininko pavaduotojas
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Arabijos pusiasalio regiono valstybėmis grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų regiono valstybėmis grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2016-11-29Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas

Kontaktai

Kab. III-401
Tel.(8 5)  239 6636
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais