Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Kontaktai

Kab. I-463
Tel.(8 5)  239 6657

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narė
2016-11-25Laisvės premijų komisija, Komisijos pirmininkė
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2017-06-21Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-27Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narė
2016-11-23 – 2016-12-08Peticijų komisija, Komisijos narė
2016-11-25Laisvės premijų komisija, Komisijos pirmininkė
2016-11-28 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2017-06-21Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji Moterų grupė, narė
Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė, narė
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narė
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotoja