Irena Šiaulienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinkta į 1996—2000 m. Seimą

Buvo išrinkta į 1992—1996 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-310
Tel.(8 5)  239 6717
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-310
Tel.(8 5)  239 6717
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Irena Šiaulienė

2017-04-07Seimo Pirmininko pavaduotoja
2017-04-21Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotoja
2016-11-16Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narė
2016-11-24Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narė
2017-05-25Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Kontaktai

Kab. I-310
Tel.(8 5)  239 6717
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės