Ingrida Šimonytė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinkta:
Antakalnio (Nr. 3) apygardoje

Kontaktai

Kab. I-405
Tel.(8 5)  239 6978

Ingrida Šimonytė

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-22Audito komitetas, Komiteto pirmininkė
2016-11-22Antikorupcijos komisija, Komisijos narė
2017-06-21Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narė