Juozas Olekas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-109
Tel.(8 5)  239 6677
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-109
Tel.(8 5)  239 6677
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Juozas Olekas

2016-11-16Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys
2017-02-17Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos pirmininkas
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-23Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2016-11-27Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2017-02-16Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos pirmininkas
2017-02-17Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos pirmininkas

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narys
Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
Laikinoji Sūduvos krašto bičiulių grupė, narys
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“, pirmininkas
Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narys
Laikinoji Veiksmų dėl Astravo atominės elektrinės koordinavimo grupė, narys
Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė, narys
Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kroatijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2016-11-29Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas

Kontaktai

Kab. I-109
Tel.(8 5)  239 6677
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės