Algirdas Butkevičius
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Kontaktai

Kab. II-410
Tel.(8 5)  239 6920
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Biuro adresas: Maironio g. 6-1, 82133 Radviliškis m.

Kontaktai

Kab. II-410
Tel.(8 5)  239 6920
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Biuro adresas: Maironio g. 6-1, 82133 Radviliškis m.

Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjais

Algirdas Butkevičius

2017-11-21Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2017-11-14Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-12-16 – 2017-06-13Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2017-06-14 – 2017-11-20Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2017-11-21Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-13Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-13Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-11-14Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, narys
Laikinoji Sūduvos krašto bičiulių grupė, narys
Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2016-12-19Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas

Kontaktai

Kab. II-410
Tel.(8 5)  239 6920
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Biuro adresas: Maironio g. 6-1, 82133 Radviliškis m.

Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjais