Irena Degutienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinkta į 1996—2000 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-314
Tel.(8 5)  239 6651
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-314
Tel.(8 5)  239 6651
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjaisSeimo Pirmininko pavaduotojų patarėjai

Irena Degutienė

2016-11-15Seimo Pirmininko pavaduotoja
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotoja
2017-11-21Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė
2017-11-29Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis, Pakomitečio narė
2016-12-28Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos pirmininkė
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja
PareigosVeiklaBiografija

 

2016-11-15Seimo Pirmininko pavaduotoja
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotoja

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-04-05Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė
2017-04-06 – 2017-11-20Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narė
2017-11-21Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė

    Pakomitečiuose

2017-03-15 – 2017-04-18Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis, Pakomitečio narė
2017-11-29Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2016-12-28Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos pirmininkė

Seimo frakcijose

2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narė
Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“, narė
Laikinoji Moterų grupė, narė
Laikinoji grupė „Už tautų Europą“, narė
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narė
Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, pirmininko pavaduotoja

Kontaktai

Kab. I-314
Tel.(8 5)  239 6651
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjaisSeimo Pirmininko pavaduotojų patarėjai