Audronius Ažubalis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-443
Tel.(8 5)  239 6321

Audronius Ažubalis

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2017-01-11Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narys
2016-11-22Konstitucijos komisija, Komisijos narys
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys