Linas Balsys
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos žaliųjų partija

Išrinktas:
Panerių (Nr. 11) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-410
Tel.(8 5)  239 6707
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-410
Tel.(8 5)  239 6707
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais

Linas Balsys

2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-12-27Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys
2017-06-26Energetikos komisija, Komisijos narys
2016-11-14Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūnas
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-12-27Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys
2017-06-26Energetikos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūnas

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narys
Laikinoji Didžiojo kunigaikščio Gedimino grupė, narys
Laikinoji Veiksmų dėl Astravo atominės elektrinės koordinavimo grupė, narys
Laikinoji grupė – Europos parlamentarų asociacijos Afrikai remti (AWEPA) Lietuvos sekcija, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2016-11-17Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys

Kontaktai

Kab. I-410
Tel.(8 5)  239 6707
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais