Andrius Palionis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Prienų-Birštono (Nr. 67) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-207
Tel.(8 5)  239 6612

Andrius Palionis

2017-06-13Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2016-11-24Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos seniūnas