Raminta Popovienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-103
Tel.(8 5)  239 6335
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-103
Tel.(8 5)  239 6335
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Raminta Popovienė

2017-11-24Kultūros komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja
2016-11-23Migracijos komisija, Komisijos narė
2017-06-22Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-11-20Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė
2017-11-21 – 2017-11-23Kultūros komitetas, Komiteto narė
2017-11-24Kultūros komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2017-06-25Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narė
2016-11-23Migracijos komisija, Komisijos narė
2017-06-22Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narė
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narė
Laikinoji Kauno krašto bičiulių grupė, narė
Laikinoji Moterų grupė, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narė
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narė

Kontaktai

Kab. I-103
Tel.(8 5)  239 6335
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės