Arvydas Nekrošius
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Raseinių-Kėdainių (Nr. 42) apygardoje

Kontaktai

Kab. I-437
Tel.(8 5)  239 6678
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. I-437
Tel.(8 5)  239 6678
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjais

Arvydas Nekrošius

2016-11-15Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-11-16Audito komitetas, Komiteto narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

 

2016-11-15Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo komitetuose

2016-11-16Audito komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narys
Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Laikinoji Maldos grupė, narys
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“, narys
Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
Laikinoji grupė „Už tautų Europą“, narys
Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė, narys
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė, narys
2016-12-09Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, pirmininkas

Kontaktai

Kab. I-437
Tel.(8 5)  239 6678
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjais