Virginijus Sinkevičius
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Šeškinės (Nr. 6) apygardoje

Kontaktai

Kab. III-315
Tel.(8 5)  239 6696

Virginijus Sinkevičius

2016-11-22Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininkas
2017-06-26Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2017-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-12-14Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-06-26Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-03-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
2017-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narys
Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Laikinoji grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“, narys
Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“, narys
Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji Didžiojo kunigaikščio Gedimino grupė, pirmininkas
Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, pirmininkas
Laikinoji grupė "Investicijos Lietuvai", narys
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2016-11-29Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas