Dovilė Šakalienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Kontaktai

Kab. III-403
Tel.(8 5)  239 6632
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)

Kontaktai

Kab. III-403
Tel.(8 5)  239 6632
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės

Dovilė Šakalienė

2017-06-22Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-06-21Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16 – 2017-06-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2017-06-22Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė

    Pakomitečiuose

2017-01-11 – 2017-06-21Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-27Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narė
2016-11-28 – 2017-02-16Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2016-12-27 – 2017-06-21Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narė
2017-02-17 – 2017-06-21Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-06-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė
2017-06-15 – 2017-11-06Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narė
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Vaiko gerovės grupė, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Sveikatos grupė, narė
Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė, narė
Laikinoji Moterų grupė, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotoja

Kontaktai

Kab. III-403
Tel.(8 5)  239 6632
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės