Agnė Širinskienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Kontaktai

Kab. III-616
Tel.(8 5)  239 6683

Agnė Širinskienė

2016-11-22Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininkė
2016-11-22Konstitucijos komisija, Komisijos narė
2017-06-22Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16 – 2017-06-25Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-22Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininkė

Seimo komisijose

2016-11-22Konstitucijos komisija, Komisijos narė
2017-06-22Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji grupė „Už šeimą“, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narė
Laikinoji Maldos grupė, narė
Laikinoji Moterų grupė, narė
Laikinoji Etninės kultūros grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, pirmininko pavaduotoja