Rimas Andrikis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Partija Tvarka ir teisingumas

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Kontaktai

Kab. I-113
Tel.(8 5)  239 6634

Rimas Andrikis

2016-11-16Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-11-23Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys
2016-11-28Konstitucijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-12-05Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-11-23Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, Komisijos narys
2016-11-24 – 2016-11-27Konstitucijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Konstitucijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2016-12-04Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūno pavaduotojas
2016-12-05Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Laikinoji Mykolo Romerio grupė, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys