Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą Italijai

2017 m. sausio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotrauka

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis penktadienį susitikęs su Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Stefanu Talijani de Markijo (Stefano Taliani de Marchio) savo ir Seimo vardu išreiškė užuojautą.

„Lietuvos Respublikos Seimo ir savo vardu norėčiau pareikšti nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų dėl sniego griūties viešbutyje Italijos kalnuose artimiesiems“, – susitikęs su ambasadoriumi sakė Seimo Pirmininkas.

Sniego lavina, ketvirtadienį palaidojusi vieną kalnų viešbutį žemės drebėjimo supurtytame vidurio Italijos regione, manoma, nusinešė apie 30 ten buvusių žmonių, tarp kurių buvo keli vaikai, gyvybių.

Seimo Pirmininko ir ambasadoriaus susitikime, po skaudžios nelaimės aptarimo, kalbėta apie dvišalius Lietuvos ir Italijos santykius, bendradarbiavimą mokslo, švietimo, technologijų ir inovacijų srityse. Taip pat aptarta saugumo situacija ir iššūkiai Europoje. Su ambasadoriumi parlamento vadovas kalbėjosi ir apie pasirengimą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui. Pirmininkas pažymėjo, kad Lietuvą ir Italiją sieja stiprūs kultūriniai ir istoriniai ryšiai.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p.  dalia.venceviciene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-01-20
   Eglė Saulė Trembo