Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia užuojautą Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono profesinės karo tarnybos kario štabo seržanto J. B. šeimai ir kolegoms

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia užuojautą Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono profesinės karo tarnybos kario štabo seržanto J. B. šeimai ir kolegoms. Parlamento vadovas kario artimiesimes linki stiprybės ir dvasios paguodos.

Karys nuo liepos 16 dienos dalyvavo trijų savaičių trukmės NATO kompiuterinių tinklų operatorių kurse. Dalyvaudamas kursuose, 42 metų amžiaus karys silpnai pasijuto trečiadienį ir kreipėsi į vietos medikus. Po apžiūros buvo paguldytas į ligoninę. Šiuo metu atliekamos kario palaikų pargabenimo į Lietuvą procedūros. 

Štabo seržantas J.B. tarnybą Lietuvos kariuomenėje pradėjo 1994 metais ir visą  laiką tarnavo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione.

Du kartus dalyvavo tarptautinėje operacijoje Afganistane, aktyviai dalyvavo karinėse pratybose ir buvo už pavyzdingą tarnybą buvo ne kartą skatintas ir apdovanotas.

 

Informaciją parengė:

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. dalia.venceviciene@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-07-28
   

  Siųsti el. paštuSpausdinti