Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Pirmadienį Seime lankysis Švedijos parlamento Pirmininkas

2017 m. lapkričio 17 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Lapkričio 20 d., pirmadienį, Seime lankysis Švedijos Karalystės parlamento – Riksdago –  Pirmininkas Urbanas Ahlinas (Urban Ahlin) ir jo vadovaujama keturių Riksdago narių delegacija.

9 val. Algirdo Mykolo Brazausko salėje (I rūmai) su svečiais susitiks Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Susitikime taip pat dalyvaus: Seimo Pirmininko pavaduotojas, Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius, Tarpparlamentinių ryšių grupės su Šiaurės Europos šalimis pirmininkė, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoja, Seimo delegacijos NATO parlamentinėje asamblėjoje pirmininkė Rasa Juknevičienė, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Andrius Kubilius ir kiti.

9.40 val. numatyta tradicinė pasirašymo Seimo svečių knygoje ceremonija.

Švedijos Riksdago delegacija iš Seimo vyks susitikti su Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite (10 val.), vėliau – su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu (11.30 val.) ir  užsienio reikalų ministru Linu Antanu Linkevičiumi (14 val.). 

U. Ahlinas yra Švedijos Socialdemokratų partijos narys, parlamentui vadovauja nuo 2014 metų.  

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-17
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti