Julius SABATAUSKAS - Komandiruotės 

EN
2013
1.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2013-01-22–2013-01-24
2.Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2013-06-19–2013-06-21
3.Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2013-07-09–2013-07-10
4.Seimo Pirmininko pavaduotojo A. Syso, Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko M. Basčio, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko S. Bucevičiaus, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko ir Seimo narių A. Anušausko, P. Čimbaro, V. Fiodorovo, K. Glavecko, E. Jonylos, A. Mazuronio ir D. Petrulio komandiruotė į Maskvą (Rusijos Federacija), 2013-09-19–2013-09-23
2014
1.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko ir Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko L. Talmonto komandiruotė į Atėnus (Graikijos Respublika), 2014-02-16–2014-02-18
2.Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininkės G. Purvaneckienės ir Seimo narių D. Kuodytės, R. Kupčinsko, J. Sabatausko ir V. Gailiaus komandiruotė į Taliną (Estijos Respublika), 2014-04-23–2014-04-25
3.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Romą (Italijos Respublika), 2014-10-12–2014-10-15
4.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko ir Seimo nario V. Gailiaus komandiruotė į Madridą (Ispanijos Karalystė), 2014-10-30–2014-11-01
2015
1.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Rygą (Latvijos Respublika), 2015-03-05–2015-03-05
2.Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J. Sabatausko komandiruotė į Astaną ir Almatą (Kazachstano Respublika), 2015-05-18–2015-05-21
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ