Remigijus ŠIMAŠIUS - Komandiruotės 

EN
2013
1.Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko M. Basčio, ir Seimo narių P. Čimbaro, S. Jovaišos, A. Mazuronio, A. Nesteckio, D. Petrulio, V. Simuliko, V. Skarbaliaus, R. Šimašiaus ir D. Ulicko komandiruotė į Liepoją (Latvijos Respublika), 2013-09-12–2013-09-13
2.Seimo nario R. Šimašiaus komandiruotė į Bodrumą (Turkijos Respublika), 2013-09-19–2013-09-24
3.Seimo nario R. Šimašiaus komandiruotė į Hagą (Nyderlandų Karalystė), 2013-12-04–2013-12-07
2014
1.Seimo nario R. Šimašiaus komandiruotė į Taliną (Estijos Respublika), 2014-05-15–2014-05-16
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ