Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2004-11-15–2008-11-17
Zigmantas
BALČYTIS
Nario pavaduotojas: 2004-11-15–2005-11-09
Virginijus
DOMARKAS
Pirmininkas: 2004-11-15–2008-11-17
Arminas
LYDEKA
Narys: 2004-11-15–2004-12-15
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-16–2008-01-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Nario pavaduotojas: 2004-11-15–2008-11-17
Albertas
SEREIKA
Nario pavaduotojas: 2006-12-12–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Nario pavaduotojas: 2005-11-10–2006-12-11
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2008-01-18–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008