Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Petras
AUŠTREVIČIUS
Pirmininkas: 2005-01-18–2008-11-17
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Kazys
BOBELIS
Narys: 2005-01-18–2006-05-31
Violeta
BOREIKIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Povilas
JAKUČIONIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Justinas
KAROSAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Rytas
KUPČINSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Vytas
NAVICKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Jonas
RAMONAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Algis
RIMAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Viktoras
RINKEVIČIUS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-01-18–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Narė: 2005-01-18–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-18–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-18–2007-04-10
Emanuelis
ZINGERIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2005-01-18–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008