Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Petras
BAGUŠKA
Narys: 2006-01-12–2008-11-17
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
IVANAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-01-01–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2006-09-13–2008-11-17
Dangutė
MIKUTIENĖ
Pirmininkė: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Narys: 2005-01-01–2007-04-14
Jonas
PINSKUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Viktoras
RINKEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-01-01–2008-11-17
Manfredas
ŽYMANTAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Zita
ŽVIKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008