Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Violeta
BOREIKIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-01-20–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2005-01-20–2008-11-17
Česlovas
JURŠĖNAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Justinas
KAROSAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-01-20–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-20–2006-03-23
Algirdas
PALECKIS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-20–2007-04-14
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Narė: 2005-01-20–2008-11-17
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Vaclav
STANKEVIČ
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2005-01-20–2008-11-17
Mindaugas
SUBAČIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-20–2007-04-10
Emanuelis
ZINGERIS
Pirmininkas: 2005-01-20–2008-11-17
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2007-04-17–2008-11-17
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008