Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Audronius
AŽUBALIS
Pirmininkas: 2005-01-01–2008-11-17
Aldona
BALSIENĖ
Narė: 2005-01-01–2006-03-17
Rima
BAŠKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas
ČEPAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas Sigitas
DRAUGELIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Ramūnas
GARBARAVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
IVANAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Povilas
JAKUČIONIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Justinas
KAROSAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rytas
KUPČINSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Gintautas
MIKOLAITIS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-01–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Narys: 2005-01-01–2007-04-14
Juozas
PALIONIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2006-01-30–2008-11-17
Algis
RIMAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas
SAULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2007-04-10
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008