Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Petras
BAGUŠKA
Narys: 2006-01-12–2008-11-17
Andrius
BARANAUSKAS
Pirmininkas: 2004-12-09–2008-11-17
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vytautas Sigitas
DRAUGELIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Aidas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-09–2005-01-16
Saulius
GIRDAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Juozas
JARUŠEVIČIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Česlovas
JURŠĖNAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vaclovas
KARBAUSKIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Saulius
LAPĖNAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2004-12-09–2006-03-23
Zenonas
MIKUTIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Algirdas
MONKEVIČIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Bronius
PAUŽA
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Leokadija
POČIKOVSKA
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Algis
RIMAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vaclav
STANKEVIČ
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Nijolė
STEIBLIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Valdemar
TOMAŠEVSKI
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-09–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Pranas
VILKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vladimiras
VOLČIOK
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2007-04-10
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008