Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Petras
BAGUŠKA
Narys: 2006-01-19–2008-11-17
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2006-09-22–2008-11-17
Andrius
BARANAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Rima
BAŠKIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Kazys
BOBELIS
Narys: 2004-12-02–2006-05-31
Antanas
BOSAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vytautas Sigitas
DRAUGELIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Aidas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-02–2005-01-16
Saulius
GIRDAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Algirdas
IVANAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Juozas
JARUŠEVIČIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Česlovas
JURŠĖNAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Etela
KARPICKIENĖ
Narė: 2006-06-08–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Saulius
LAPĖNAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2006-09-13–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-02–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2004-12-02–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Zenonas
MIKUTIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Algirdas
MONKEVIČIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vytas
NAVICKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-02–2008-11-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Narys: 2004-12-02–2007-04-14
Juozas
PALIONIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Bronius
PAUŽA
Pirmininkas: 2004-12-02–2008-11-17
Alfredas
PEKELIŪNAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Leokadija
POČIKOVSKA
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Jonas
RAMONAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Algis
RIMAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Viktoras
RINKEVIČIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vytautas
SAULIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Albertas
SEREIKA
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vaclav
STANKEVIČ
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2004-12-02–2008-11-17
Mindaugas
SUBAČIUS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Viktor
USPASKICH
Narys: 2004-12-02–2005-06-22
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Pranas
VILKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Vladimiras
VOLČIOK
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2007-04-10
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Manfredas
ŽYMANTAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2004-12-02–2008-11-17
Zita
ŽVIKIENĖ
Narė: 2004-12-02–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008