Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Andrius
BARANAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas Sigitas
DRAUGELIS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-01–2008-11-17
Arimantas
DUMČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Saulius
GIRDAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
JARUŠEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Narė: 2005-04-29–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Rytas
KUPČINSKAS
Narys: 2005-04-29–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2006-09-13–2008-11-17
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Laima
MOGENIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
MONKEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Alfredas
PEKELIŪNAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Viktoras
RINKEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rimantas
SMETONA
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Mindaugas
SUBAČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Pirmininkas: 2007-04-17–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008