Tarpparlamentinių ryšių su Taivanu grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Violeta
BOREIKIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Algirdas
BUTKEVIČIUS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Povilas
JAKUČIONIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Vaclovas
KARBAUSKIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2004-12-22–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Algirdas
MONKEVIČIUS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Raimundas
PALAITIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Marija Aušrinė
PAVILIONIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Edmundas
PUPINIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-22–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Antanas Napoleonas
STASIŠKIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Pirmininkas: 2004-12-22–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Narė: 2004-12-22–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2005-12-15–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2004-12-22–2008-11-17
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2004-12-22–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2004-12-22–2007-01-01
 
 © Seimo kanceliarija, 2008