Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2006-02-21–2008-11-17
Rima
BAŠKIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Kazys
BOBELIS
Narys: 2004-12-09–2006-05-31
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Aidas
GEDVILAS
Narys: 2004-12-09–2005-01-16
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2006-03-01–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2004-12-09–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Zenonas
MIKUTIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Laima
MOGENIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Vytas
NAVICKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Bronius
PAUŽA
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Alfredas
PEKELIŪNAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2007-09-28–2008-11-17
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Jonas
RAMONAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Pirmininko pavaduotojas: 2004-12-09–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Pirmininkė: 2004-12-09–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Narė: 2006-01-12–2008-11-17
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2004-12-09–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008