Seniūnų sueiga

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Remigijus
AČAS
Narys: 2006-12-05–2007-03-12
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2007-03-22–2008-03-19
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2004-11-15–2005-02-07
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2006-07-18–2008-11-17
Andrius
BARANAUSKAS
Narys: 2006-05-04–2007-03-21
Vytautas
BOGUŠIS
Narys: 2007-03-13–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2004-11-15–2006-07-17
Valentinas
BUKAUSKAS
Narys: 2004-11-15–2006-07-17
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2004-11-15–2008-11-17
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2004-11-15–2005-02-07
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2006-11-21–2007-12-10
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2005-04-26–2008-11-17
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2004-11-15–2006-07-17
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2006-05-04–2007-09-12
Algirdas
IVANAUSKAS
Narys: 2007-03-22–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2006-10-10–2008-11-17
Česlovas
JURŠĖNAS
Narys: 2004-11-15–2008-11-17
Vytautas
KAMBLEVIČIUS
Narys: 2006-07-18–2006-10-09
Narys: 2006-10-24–2007-09-12
Vaclovas
KARBAUSKIS
Narys: 2004-11-15–2006-04-19
Narys: 2008-03-10–2008-11-17
Etela
KARPICKIENĖ
Narė: 2007-12-11–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2005-10-20–2006-03-27
Narys: 2008-03-20–2008-11-17
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Saulius
LAPĖNAS
Narys: 2004-11-15–2005-10-19
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2006-03-28–2007-03-21
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2008-09-22–2008-11-17
Valentinas
MAZURONIS
Narys: 2004-11-15–2006-12-04
Narys: 2007-03-13–2008-11-17
Dangutė
MIKUTIENĖ
Narė: 2004-11-15–2006-05-03
Viktoras
MUNTIANAS
Narys: 2004-12-09–2008-03-31
Juozas
OLEKAS
Narys: 2004-11-15–2006-09-11
Raimundas
PALAITIS
Narys: 2006-10-17–2007-03-12
Artūras
PAULAUSKAS
Narys: 2004-11-15–2006-04-12
Narys: 2006-04-20–2008-03-09
Alfredas
PEKELIŪNAS
Narys: 2004-11-15–2008-11-17
Jonas
PINSKUS
Narys: 2006-07-18–2006-11-20
Kazimira Danutė
PRUNSKIENĖ
Narė: 2004-11-15–2004-12-08
Jurgis
RAZMA
Narys: 2004-11-15–2008-11-17
Algimantas
SALAMAKINAS
Narys: 2006-09-12–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2004-12-09–2008-11-17
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2005-01-20–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2004-11-15–2008-11-17
Julius
VESELKA
Narys: 2007-09-13–2007-12-10
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2006-10-23
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2007-12-11–2008-09-21
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2004-12-16–2006-05-03
 
 © Seimo kanceliarija, 2008