Tarpparlamentinių ryšių su Portugalijos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Vilija
ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2006-09-22–2008-11-17
Antanas
BOSAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-05-17–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Ramūnas
GARBARAVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Aidas
GEDVILAS
Narys: 2005-01-01–2005-01-16
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vaclovas
KARBAUSKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Etela
KARPICKIENĖ
Narė: 2006-06-08–2008-11-17
Arminas
LYDEKA
Pirmininkas: 2005-05-17–2008-11-17
Raimundas
PALAITIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vaclav
STANKEVIČ
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Roma
ŽAKAITIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008