Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Zigmantas
BALČYTIS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Kęstutis
DAUKŠYS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Ramūnas
GARBARAVIČIUS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Algirdas
IVANAUSKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Rasa
JUKNEVIČIENĖ
Pirmininkė: 2004-11-16–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Andrius
KUBILIUS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2004-11-16–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Pirmininko pavaduotojas: 2004-11-16–2008-11-17
Zenonas
MIKUTIS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vytas
NAVICKAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Narys: 2004-11-16–2007-04-14
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Algirdas
SYSAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Irena
ŠIAULIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2004-11-16–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2004-11-16–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2004-11-16–2007-01-01
 
 © Seimo kanceliarija, 2008