Tarpparlamentinių ryšių su Libano Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Andrius
BARANAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Saulius
BUCEVIČIUS
Pirmininko pavaduotojas: 2005-02-08–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2005-02-08–2006-03-23
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Algis
RIMAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Albertas
SEREIKA
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Pirmininkas: 2005-02-08–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008