Seimo laikinoji tyrimo komisija J.Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybėms nustatyti

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Audronius
AŽUBALIS
Narys: 2007-07-01–2008-11-17
Vytautas
ČEPAS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Loreta
GRAUŽINIENĖ
Pirmininkė: 2006-11-09–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Vytautas
KAMBLEVIČIUS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Vaclovas
KARBAUSKIS
Pirmininko pavaduotojas: 2006-11-09–2008-11-17
Valentinas
MAZURONIS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Skirmantas
PABEDINSKAS
Narys: 2007-07-01–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Jurgis
RAZMA
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2006-11-09–2008-11-17
Romas
VENCLOVAS
Narys: 2006-11-09–2007-06-30
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2006-11-09–2007-04-10
 
 © Seimo kanceliarija, 2008