Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Petras
AUŠTREVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Virginija
BALTRAITIENĖ
Narė: 2006-09-22–2008-11-17
Andrius
BARANAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2007-07-02–2007-11-07
Pirmininkas: 2007-11-09–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Etela
KARPICKIENĖ
Narė: 2006-06-08–2008-11-17
Egidijus
KLUMBYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Saulius
LAPĖNAS
Narys: 2007-04-17–2008-11-17
Arminas
LYDEKA
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-01–2008-11-17
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Laima
MOGENIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Pirmininkas: 2005-01-01–2007-04-14
Pirmininkas: 2007-04-17–2007-11-07
Narys: 2007-11-09–2008-11-16
Algis
RIMAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vytautas
SAULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Albertas
SEREIKA
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Pirmininko pavaduotojas: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
STEPONAVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rimvydas
TURČINSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
 
 © Seimo kanceliarija, 2008