Tarpparlamentinių ryšių su Pietų Afrikos Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Julius
DAUTARTAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Donatas
JANKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Eligijus
MASIULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Antanas
MATULAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
OLEKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vladimir
ORECHOV
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Saulius
PEČELIŪNAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Mindaugas
SUBAČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Raimondas
ŠUKYS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2007-04-10
Emanuelis
ZINGERIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vidmantas
ŽIEMELIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2007-01-01
 
 © Seimo kanceliarija, 2008