Tarpparlamentinių ryšių su Singapūru ir Tailando Karalyste grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Rimantas
BAŠYS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Violeta
BOREIKIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Algis
ČAPLIKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Rimantas Jonas
DAGYS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Audrius
ENDZINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vydas
GEDVILAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Kęstutis
GLAVECKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vytautas
GRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Jonas
JAGMINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Algis
KAŠĖTA
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Romualda
KŠANIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Jonas
LIONGINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Vilma
MARTINKAITIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Pirmininkas: 2005-02-08–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2005-02-08–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Algirdas
PALECKIS
Narys: 2005-02-08–2007-04-14
Marija Aušrinė
PAVILIONIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Milda
PETRAUSKIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Rimantas
REMEIKA
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Julius
SABATAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Algimantas
SALAMAKINAS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vytautas
SAULIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Pirmininko pavaduotojas: 2005-02-08–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Aldona
STAPONKIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Kazys
STARKEVIČIUS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Gintaras
ŠILEIKIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Viačeslav
ŠKIL
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Dalia
TEIŠERSKYTĖ
Pirmininko pavaduotoja: 2005-02-08–2008-11-17
Ona
VALIUKEVIČIŪTĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Vilija
VERTELIENĖ
Narė: 2006-03-21–2008-11-17
Birutė
VĖSAITĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Jadvyga
ZINKEVIČIŪTĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Roma
ŽAKAITIENĖ
Narė: 2005-02-08–2008-11-17
Edvardas
ŽAKARIS
Narys: 2005-02-08–2008-11-17
Henrikas
ŽUKAUSKAS
Narys: 2005-02-08–2007-01-01
 
 © Seimo kanceliarija, 2008