Tarpparlamentinių ryšių su Šri Lankos Demokratine Socialistine Respublika grupė

EN  FR
 Vardas, pavardėPareigos
Danutė
BEKINTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Bronius
BRADAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vida Marija
ČIGRIEJIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Irena
DEGUTIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Virginijus
DOMARKAS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Petras
GRAŽULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Jonas
JUOZAPAITIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Vincė Vaidevutė
MARGEVIČIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Algimantas
MATULEVIČIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Stasys
MIKELIS
Narys: 2005-01-01–2006-03-23
Gintautas
MIKOLAITIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Juozas
PALIONIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Audronė
PITRĖNIENĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Irina
ROZOVA
Narė: 2006-11-27–2008-11-17
Vytautas
SAULIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Valerijus
SIMULIK
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Artūras
SKARDŽIUS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Egidijus
VAREIKIS
Narys: 2005-01-01–2008-11-17
Ramunė
VISOCKYTĖ
Narė: 2005-01-01–2008-11-17
Algirdas
VRUBLIAUSKAS
Narys: 2005-01-01–2007-04-10
 
 © Seimo kanceliarija, 2008