Česlovas Vytautas STANKEVIČIUS - Komandiruotės 

EN  FR
2009
1.Seimo narių Č. V. Stankevičiaus, A. Ažubalio ir D. Budrio komandiruotė į Prahą (Čekijos Respublika), 2009-01-25–2009-01-26
2.Seimo nario Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Prahą (Čekijos Respublika), 2009-02-09–2009-02-10
3.Seimo Pirmininko A. Valinsko,Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko K. Glavecko komandiruotė į Stokholmą (Švedijos Karalystė), 2009-02-13–2009-02-13
4.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Krokuvą (Lenkijos Respublika), 2009-03-28–2009-03-30
5.Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko Č. V. Stankevičiaus ir Seimo nario D. A. Barakausko komandiruotė į Prahą (Čekijos Respublika), 2009-05-10–2009-05-12
6.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Stokholmą (Švedijos Karalystė), 2009-07-05–2009-07-06
7.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Azerbaidžano Respubliką (Azerbaidžano Respublika), 2009-09-23–2009-09-28
8.Seimo narių Č. V. Stankevičiaus ir D.A. Barakausko komandiruotė į Stokholmą (Švedijos Karalystė), 2009-10-04–2009-10-06
2010
1.Seimo nario Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Batumį ir Tbilisį (Gruzija) (Gruzija), 2010-01-12–2010-01-16
2.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Madridą (Ispanijos Karalystė), 2010-02-03–2010-02-06
3.V. Aleknaitės-Abramikienės, V. P. Andriukaičio, V. Gapšio ir Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Madridą (Ispanijos Karalystė), 2010-05-30–2010-06-02
4.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2010-06-06–2010-06-08
5.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2010-07-04–2010-07-05
6.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Pernu (Estijos Respublika), 2010-09-04–2010-09-06
7.Č. V. Stankevičiaus, V. Aleknaitės-Abramikienės, V. Gapšio ir V. Gedvilo komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2010-10-24–2010-10-26
2011
1.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Budapeštą (Vengrijos Respublika), 2011-02-10–2011-02-11
2.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Varšuvą (Lenkijos Respublika), 2011-04-17–2011-04-19
3.Č. V. Stankevičiaus, M. Adomėno, V. P. Andriukaičio, A. Ramanauskaitės-Skokauskienės, J. Oleko ir E. Zingerio komandiruotė į Tbilisį (Gruzija), 2011-05-18–2011-05-21
4.V. P. Andriukaičio, G. Kirkilo, P. Luomano ir Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Budapeštą (Vengrijos Respublika), 2011-05-29–2011-05-31
5.Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Varšuvą (Lenkijos Respublika), 2011-07-10–2011-07-12
6.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus, Seimo narių G. Kirkilo, A. Mazuronio ir P. Saudargo komandiruotė į Varšuvą (Lenkijos Respublika), 2011-10-02–2011-10-05
2012
1.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Kopenhagą (Danijos Karalystė), 2012-01-29–2012-01-30
2.Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko Č. V. Stankevičiaus, Seimo narių V. P. Andriukaičio, V. Simuliko ir E. Vareikio koamndiruotė į Skopjė (Buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija), 2012-02-26–2012-02-29
3.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus ir Seimo nario V. P. Andriukaičio komandiruotė į Rygą (Latvijos Respublika), 2012-03-25–2012-03-26
4.Seimo pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus ir Seimo narių P. Auštrevičiaus, G. Kirkilo, P. Luomano ir B. Vėsaitės komandiruotė į Kopenhagą (Danijos Karalystė), 2012-04-22–2012-04-24
5.Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Limasolį (Kipro Respublika), 2012-07-08–2012-07-10
6.Seimo Pirmininko pavaduotojo Č. V. Stankevičiaus komandiruotė į Strasbūrą (Prancūzijos Respublika), 2012-09-19–2012-09-22
7.Seimo Pirmininko pavaduotojo, Europos reikalų komiteto pirmininko Č. V. Stankevičiaus, Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko A. Lydekos, Seimo narių P. Luomano ir B. Vėsaitės komandiruotė į Nikosiją (Kipro Respublika), 2012-10-13–2012-10-17
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ