Stanislovas GIEDRAITIS - Komandiruotės 

EN  FR
2008
1.Seimo narių M. Adomėno, S. Giedraičio, D. Jankausko, E. Klumbio, R. Kupčinsko, G, Navaičio, L. Sabučio ir R. Šukio komandiruotė į Viljandį (Estijos Respublika), 2008-12-04–2008-12-07
2009
1.Seimo narių V. Babiliaus, S. Giedraičio, K. Ramelio, A. Stancikienės,, J. Šimėno, J. Urbanavičiaus komandiruotė į Jurbarko, Klaipėdos, Kretingos ir Šilutės rajonus (Lietuvos Respublika), 2009-01-08–2009-01-09
2.Seimo narių S. Bucevičiaus, St. Giedraičio, D. Jankausko, E. Klumbio ir J. Stanevičiaus komandiruotės į Klaipėdą (Lietuvos Respublika), 2009-04-23–2009-04-24
3.Seimo narių V. Gapšio, S. Giedraičio, A. Kazulėno, G. Navaičio, A. Petkaus, K. Ramelio, S. Stomos ir Ž. Šilgalio komandiruotė į Briuselį (Belgijos Karalystė), 2009-04-26–2009-04-29
4.Seimo narių M. Adomėno, S. Giedraičio, E. Klumbio komandiruotė į Taliną (Estijos Respublika), 2009-08-21–2009-08-23
2010
1.S. Giedraičio, E. Klumbio, R. Kupčinsko, B. Paužos, R. Sinkevičiaus, I. Šiaulienės komandiruotė į Rygą (Latvijos Respublika), 2010-03-25–2010-03-26
2.P. Saudargo, S. Giedraičio, E. Klumbio, R. Kupčinsko, G. Navaičio, B. Paužos, L. Sabučio, G. Songailos, S. Stomos ir I. Šiaulienės komandiruotė į Rygą (Latvijos Respublika), 2010-10-21–2010-10-23
2011
1.S. Giedraičio ir G. Navaičio komandiruotė į Rygą (Latvijos Respublika), 2011-05-19–2011-05-20
2.Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininko P. Saudargo ir Seimo narių S. Giedraičio, E. Klumbio, R. Kupčinsko, G. Navaičio, L. Sabučio, V. Simuliko ir I. Šiaulienės komandiruotė į Taliną (Estijos Respublika), 2011-11-24–2011-11-26
2012
1.Seimo narių S. Giedraičio, E. Klumbio ir S. Stomos komandiruotė į Ventspilį (Latvijos Respublika), 2012-03-08–2012-03-09
2.Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininko P. Saudargo, Seimo narių V. P. Andriukaičio, P. Auštrevičiaus, S. Giedraičio, R. Kupčinsko, G. Navaičio, L. Sabučio, V. Simuliko, G. Songailos ir I. Šiaulienės komandiruotė į Palangą (Lietuvos Respublika), 2012-05-10–2012-05-11
© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ