Seimo nariai - Justinas URBANAVIČIUS 

EN  FR
Justinas URBANAVIČIUS
 
Justinas URBANAVIČIUS

 

Seimo narys nuo 2008-11-17 iki 2012-11-16.
Išrinktas Kauno - Kėdainių (Nr. 65) apygardoje
iškėlė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
 
  
Pareigos
Seimo komitetuoseSeimo komisijoseSeimo frakcijoseParlamentinėse grupėse
Komandiruotės ir kelionės
Biografija
Gimė 1982 m. sausio 1 d. Garliavoje darnioje Alfonso ir Irenos Urbanavičių šeimoje. Turi jaunesnę seserį Dovilę, ji studijuoja Medicinos universitete.

2001 m. baigė Garliavos vidurinę mokyklą ir įstojo į Lietuvos žemės ūkio universiteto Miškų fakultetą. 2007 m. apgynė miškininkystės magistro laipsnį. Studijuodamas universitete įstojo į Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą. 2005 m. baigė šias studijas ir jam suteiktas atsargos karininko leitenanto laipsnis.

Vaikystės svajonė buvo tapti miškininku, rūpintis gamta, padėti išsaugoti mūsų „žaliąjį rūbą“. Dar studijų metais pradėjo dirbti VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos Šališkių girininkijoje eiguliu. Už gerą darbą ir reikiamą išsilavinimą perkeltas į aukštesnes pareigas.

Iki išrinkimo į Seimą dirbo VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos Braziūkų girininkijoje girininko pavaduotoju, buvo neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius.

2007–2008 m. – Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, buvo Socialinių reikalų ir sveikatos komiteto pirmininkas.

Dar nuo mokyklos laikų pradėjo domėtis politika: nuolat stebėjo politinius procesus, vykstančius Lietuvoje, kėlė įvairias žmonėms rūpimas problemas, publikavo straipsnius spaudoje, tapo Alšėnų seniūnijos bendruomenės tarybos nariu.

2003 m. įstojo į Lietuvos krikščionių demokratų partiją, subūrė nemažai jaunimo ir iki šiol yra šios partijos narys (po susijungimo – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai).

 

Pomėgiai – politika, medžioklė, sportas, kelionės, automobiliai.

Moka anglų ir rusų kalbas.

Žmona Jurga – Kauno technologijos universiteto verslo ir vadybos magistrė.

Turi sūnų Vilių (g. 2009 m.).

© Seimo kanceliarija
Į PRADŽIĄ